Vyzkoušejte Magnesium Natural – pomocnou ruku přírody

Čím to je, že si pokaždé uvědomíme, jak nám bylo dobře, až ve chvíli, kdy se nám něco stane? Odpověď bychom měli hledat v našem nastavení mysli aneb „dokud všechno funguje, je to v pohodě“. Takový přístup známe určitě všichni. Pokud jej ale praktikujeme, známe nejspíše také to, že se nám po nějaké době vymstí. A nejhorší na tom je fakt, že nad sebou začneme přemýšlet, až když se tělo ozve s problémem. Jenže pak už nám nezbývá nic jiného než polykat nesmyslné prášky proti bolesti, jen aby nám bylo rychle zase lépe.

Přitom zdravý životní styl není žádná věda! Stačí poslouchat své tělo a dopřát mu kvalitní výživu. Ve VitasLife známe z vlastní zkušenosti, že je občas složité skloubit denní shon a starost o vyváženou stravu, a proto produkujeme kvalitní výrobky, které vám dokážou opravdu pomoci. Chceme totiž být jedním z důvodů, proč se cítíte dobře ve svém těle.

Proto doporučujeme začít kvalitním přírodním magnesiem, které získáváme extrakcí z mořské vody u pobřeží Islandu, kde je voda čistá a nekontaminovaná škodlivými látkami. Tabletka obsahuje nejen hořčík, ale také 72 prospěšných stopových prvků.

A jaké jsou účinky? Méně křečí, svalového napětí a lepší regenerace svalů. To platí nejen pro pravidelně sportující lidi, ale také pro běžnou zátěž svalů. Dostatek hořčíku ocení i ženy, které trápí nepříjemné menstruační křeče, bolesti hlavy a migrény. Magnesium má totiž relaxační účinky na nervový systém a také přímo ovlivňuje práh bolesti. S přírodním magnesium budete tudíž odolnější nejen proti bolesti. Pomůže vám také zmírnit astma příznivým působením na hladké svalstvo či se správnou regulací cukru v krvi.

přírodní hořčík

Naši zákazníci si po užívání magnesia pochvalují lepší celkovou kondici, ustání trvalé bolesti svalů, pocit energičnosti, elánu, kvalitnější spánek a chuť vstávat. Tyto účinky mohou pozorovat díky vysoké kvalitě a vstřebatelnosti našeho přírodního magnesia. Kdyby vám někdo nabídl pocit zdraví a všechny tyto benefity za 6,50 Kč denně, brali byste je? Říká se, že si zdraví za peníze nekoupíte, ale nyní máte možnost udělat něco dobrého pro své tělo, čímž podáte zdraví pomocnou ruku a vyjdete mu naproti.

Sdílejte

Podobné články

#jazyk Co o našem zdraví prozrazuje jazyk?

Jazyk jako indikátor zdraví i nemoci Vyplazovat na někoho jazyk se obecně nesluší, ale u doktora jej s proneseným „ááá…“ vyplazujeme běžně. Jazyk nám totiž může povědět o našem zdraví více, než si možná myslíme. Pokud si…

Zobrazit více
#semínka 10 semínek s nejlepšími zdravotními benefity

Semínka jsou většinou malá a na první pohled by se mohlo zdát, že přece nedokážou pojmout tolik živin, jak se všude proslýchá. Opak je ale pravdou a z živin, které semínka obsahují, musí vyrůst za běžných…

Zobrazit více
#čínskamedicína Sebepoznání pomocí tradiční čínské filozofie

Pro lidské poznání sebe sama můžeme využít různé praktiky. My si v tomto článku představíme teorii, jejíž prameny sahají až do 9. století př. n. l. a jenž je stále uznávaná nejen v psychologii, ale také v alternativní medicíně….

Zobrazit více
0