Vyzkoušejte Magnesium Natural – pomocnou ruku přírody

Čím to je, že si pokaždé uvědomíme, jak nám bylo dobře, až ve chvíli, kdy se nám něco stane? Odpověď bychom měli hledat v našem nastavení mysli aneb „dokud všechno funguje, je to v pohodě“. Takový přístup známe určitě všichni. Pokud jej ale praktikujeme, známe nejspíše také to, že se nám po nějaké době vymstí. A nejhorší na tom je fakt, že nad sebou začneme přemýšlet, až když se tělo ozve s problémem. Jenže pak už nám nezbývá nic jiného než polykat nesmyslné prášky proti bolesti, jen aby nám bylo rychle zase lépe.

Přitom zdravý životní styl není žádná věda! Stačí poslouchat své tělo a dopřát mu kvalitní výživu. Ve VitasLife známe z vlastní zkušenosti, že je občas složité skloubit denní shon a starost o vyváženou stravu, a proto produkujeme kvalitní výrobky, které vám dokážou opravdu pomoci. Chceme totiž být jedním z důvodů, proč se cítíte dobře ve svém těle.

Proto doporučujeme začít kvalitním přírodním magnesiem, které získáváme extrakcí z mořské vody u pobřeží Islandu, kde je voda čistá a nekontaminovaná škodlivými látkami. Tabletka obsahuje nejen hořčík, ale také 72 prospěšných stopových prvků.

A jaké jsou účinky? Méně křečí, svalového napětí a lepší regenerace svalů. To platí nejen pro pravidelně sportující lidi, ale také pro běžnou zátěž svalů. Dostatek hořčíku ocení i ženy, které trápí nepříjemné menstruační křeče, bolesti hlavy a migrény. Magnesium má totiž relaxační účinky na nervový systém a také přímo ovlivňuje práh bolesti. S přírodním magnesium budete tudíž odolnější nejen proti bolesti. Pomůže vám také zmírnit astma příznivým působením na hladké svalstvo či se správnou regulací cukru v krvi.

přírodní hořčík

Naši zákazníci si po užívání magnesia pochvalují lepší celkovou kondici, ustání trvalé bolesti svalů, pocit energičnosti, elánu, kvalitnější spánek a chuť vstávat. Tyto účinky mohou pozorovat díky vysoké kvalitě a vstřebatelnosti našeho přírodního magnesia. Kdyby vám někdo nabídl pocit zdraví a všechny tyto benefity za 6,50 Kč denně, brali byste je? Říká se, že si zdraví za peníze nekoupíte, ale nyní máte možnost udělat něco dobrého pro své tělo, čímž podáte zdraví pomocnou ruku a vyjdete mu naproti.

Sdílejte

Podobné články

#imunita Dlouhodobé půsty a jejich výhody

Dnešní doba, ve které žijeme, nás neustále nabádá k přesvědčení, že vlastníme určitý životní komfort. Bez něj si my lidé, žijící v blahobytu, nedovedeme svůj život představit. Chudoba je pro nás strašidelná vize a přirozeně se jí snažíme…

Zobrazit více
#škrob Škrob – škodí či prospívá zdraví?

Nad otázkou, zda je škrob škodlivý či prospěšný pro lidský organismus, se zamýšlelo již mnoho výživových specialistů. Pravdou však je, že dodnes nedospěli k jednotnému pohledu na danou problematiku. Škrob jako takový má totiž svá negativa, ale…

Zobrazit více
#měď Měď jako klíč k lepšímu fyzickému i psychickému zdraví

Měď patří mezi tři nejvíce zastoupené prvky v těle a podílí se na efektivnějším využití cukrů, na stavbě kostí a činnosti centrálního nervového systému. Nedostatek tohoto prvku v těle ovlivňuje funkci imunitního systému a je závažným problémem pro…

Zobrazit více
0