Časté dotazy

Obecné dotazy

Jsou produkty VitasLife vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy? Jaké je dávkování?

Průměrná dávka přijatého čistého elementárního hořčíku do organismu je 375 mg. Záleží však na vícero faktorech:

Děti: do 3 let: 80 mg 4-8 let: 130 mg 9-13 let: 240 mg

Ženy: do 18 let: 360 mg 18-30 let: 310 mg nad 30 let: 320 mg

Muži: do 18 let: 410 mg 18-30 let: 400 mg nad 30 let: 420 mg

Naše výživové doplňky jsou vyráběny z kvalitních přírodních zdrojů a surovin. Každé balení našich produktů má uvedené množství obsažených látek a jejich dávkování. V případě dětí, těhotných a kojících žen se obraťte s konzultací výše denní dávky na svého lékaře.

Jak se produkty VitasLife užívají?

Ke každé objednávce přikládáme podrobný návod k užívání jednotlivých produktů. Naše výživové doplňky mají výhodu, že jsou přírodní a dají se rozpustit v nápoji, smoothie nebo v kaši, kromě Krilového Oleje a Magnesia Glycinate.

Je možné získat slevu?

Již po prvním nákupu produktů VitasLife se můžete těšit na výhodnější ceny a slevové akce.

Co obsahují produkty VitasLife?

Naším cílem je, aby produkt obsahoval vždy jen aktivní látku, popř. kofaktory látky zajišťující lepší vstřebávání a využití.

Se kterým produktem VitasLife bych měl/a začít?

Pro úplný začátek doporučujeme Magnesium Glycinát, který celkově posilní organismus, především nervovou soustavu. Je to pevný základ, na kterém se dá dále stavět. Následně můžete zvolit z celé naší nabídky produktů v závislosti na Vašich konkrétních požadavcích.

Jaká je expirace jednotlivých produktů?

VitasLife výživové doplňky jsou vyráběny v menších šaržích, abychom Vám pokaždé mohli nabídnout čerstvý produkt s dlouhou expirační dobou.

Dá se objednat ze zahraničí?

Pro SK objednávky navštivte prosím www.vitaslife.sk pro zahraniční objednávky nás prosím kontaktujte emailem na info@vitaslife.cz

Magnesium

V čem se liší VitasLife od běžných doplňků stravy?

Nabízíme prémiovou kvalitu bez přidaných aditiv. Magnesium Vitaslife má až 80% vstřebatelnost do organismu, což je víc jak jednou tolik, než je tomu u běžných produktů. Produkt je navíc 100 % veganský (bez želatiny) a má certifikát kvality.

Proč používáte v balení kapsle a ne tablety?

K tomu, aby vznikla klasická tableta, je třeba použít látky, které ji spojí. VitasLife se zaměřuje na čisté složení, maximální množství hořčíku a formu, která bude vhodná pro všechny.

Jak často a dlouho doplněk užívat?

Zdravá hladina hořčíku by měla být v těle člověka přítomna stále. Její vhodné užívání by proto mělo být na denní bázi. U magnesia VitasLife stačí užívat 1 kapsli denně s dostatečnou sklenicí vody na zapití.

Příjem hořčíku můžete zvýšit nebo snížit v závislosti na vaší aktivitě a pocitu.

Pomáhá hořčík při únavě? Jaké jsou další důvody, proč magnesium užívat?

Ano, hořčík pomáhá při únavě a to hlavně z toho důvodu, že se stará o zdravý chod nervové soustavy. Napomáhá odbourávat stres, zabraňuje svalovým křečím, podporuje trávení, udržuje pevné kosti, zdravé zuby a nehty. Zlepšuje homeostázi, udržuje hladinu vápníku pod kontrolou a snižuje riziko cukrovky.

Proč si vybrat magnesium VitasLife?

Magnesium VitasLife má až 80% vstřebatelnost, zaručuje prémiovou kvalitu a nezpůsobuje vedlejší zažívací obtíže. Jako jeden z mála je vhodný i pro vegany a vegetariány. Jedná se o čistou formu hořčíku bez přidaných barviv, ochucovadel a stabilizátorů.

Jak zjistím nedostatek hořčíku?

Nedostatek hořčíku s sebou nese hned několik nepříjemných příznaků. Mezi nejčastější projevy patří křeče (nejčastěji v noci) v oblasti lýtek a stehen, bolest hlavy nebo brnění dlaní. K nedostatku hořčíku inklinují sportovci, lidé se zvýšenou potivostí, lidé nad 50 let a těhotné a kojící ženy.
Hodnota hořčíku by měla být stabilně udržovaná v optimální rovině a vlivů, které tuto rovinu nabourávají je nespočet. Pokud si nejste jistí, kolik hořčíku během dne přijmete, udělejte si test na vitaslife.cz, který vám se zjištěním hodnoty hořčíku pomůže.

0