Proč nakupovat na VitasLife.cz ?

Používáme čisté suroviny – suroviny, který používáme v našich doplňcích jsou několikrát testovány a neobsahují ve složení žádná aditiva.

Tolik kolik tělo potřebuje – v našich doplňcích najdete dávku, kterou tělo potřebuje a na produktech nešetříme. Pokud bychom to měli přirovnat tak u nás si koupíte šunku s 99% obsahem masa a ne směs různých ingrediencí.

Přírodní složení – věříme že příroda nám už dávno poskytla to co ve skutečnosti potřebujeme a už je jen na naší šikovnosti zpracování zachovat její energii v produktech. Téměř všechny naše produkty jsou 100% přírodní.

Zaměřeno na účinek – dnešní doba vyžaduje doplnění živin o které půda přišla rychlým pěstováním. Tyto základny živiny naleznete v našem portfoliu, sami je užíváme a při jejich nedostatku rychle pocítíte účinek našich produktů.

Výhody pro zákazníky

Snažíme se ceny držet v co nejlepším poměru abychom dokázali vyvíjet stále nové produkty a držet kvalitu. Pro stálé zákazníky, který si vytvoří účet nabízíme nad hodnotu objednávek 2500czk stálou slevu 10%, dopravu zdarma, kupón za napsanou recenzi a při koupi většího množství produktu se v košíku automaticky vypočítává výhodnější cena až do slevy 20%.

0