„Nevěřila bych, že mi VitasLife tolik pomůže“

Jmenuji se Jana a letos jsem oslavila své 63. narozeniny. Už pár let jsem v důchodu a pro většinu lidí jsem spíš máma, teta nebo babička. Hodně času trávím se svými vnoučaty. Má nejstarší dcera má dvě krásné holčičky, s kterými jsem skoro každý den. Mladší dcera má chlapečka a bydlí v Praze, kde se snažím dojíždět aspoň jednou za měsíc a pomáhat s domácností.

Mám ráda přírodu, a tak když se nevěnuji rodině, chodíme s manželem na menší výlety po okolí. Rádi sbíráme houby a borůvky. A i když jsme oba důchodci, snažíme se být stále aktivní.

Nedovedete si proto ani představit, jaký jsem začala mít strach, když se u mě po čase objevily křeče. Kromě toho jsem byla neustále unavená a nepomohl ani vydatný spánek. K mému dalšímu nepříjemnému poznání se přidala i nafouklost. A to jsem vždycky patřila mezi ženy, které si své jídlo řádně hlídají.

Vůbec jsem nevěděla, co si počít, ale dcera mi řekla, že by se mohlo jednat o nedostatek hořčíku, a tak mi dala nějaký, co měla doma. S jasnými instrukcemi, že si ho mám rozpustit ve vodě před výletem, jsem tak učinila. Mohu vám říci, že jsem ten večer opravdu křeče neměla, ale za to mě dceřiné magnesium tak prohnalo, že jsme toho nakonec s manželem ani moc neušli.

Dceři jsem její hořčík vrátila se slovy ať si ho nechá, že mi nedělá dobře, a tak nějak se smířila s tím, že buď budu dělat to, co mě baví, ale zažívat u toho bolest nebo se přestanu hýbat úplně.

Uběhlo několik dní a já zrovna hlídala vnoučata u své dcery. Když přišla domů, nesla s sebou malý balíček, který mi při příchodu dala do ruky. Když jsem balíček otevřela, našla jsem v něm 2 krabičky VitasLife. Na otázku, co to je mi dcera řekla, že na internetu narazila na hořčík bez vedlejších účinků, a rozhodla se ho se mnou vyzkoušet.

Musím se přiznat, že po poslední zkušenosti s hořčíkem jsem se trochu obávala výsledku a první tabletky jsem jedla večer před spaním. K mému překvapení se opravdu žádné střevní potíže nebo nevolnost nedostavily. Po pár dnech zkoušení jsem se nakonec rozhodla brát VitasLife i ráno před výletem a nikdy se mi nestalo, že bych měla potíže.

Po delším užívání odešla i dlouhodobá únava a pocit slabosti. Opravdu bych nikdy nevěřila, že mi VitasLife tolik pomůže. Vypadá to jako zázrak, a přitom stačí brát jen pár tablet denně. Já osobně beru 2 tabletky pár hodin před spaním. Kvůli křečím. A když jdeme s manželem na výlet, tak si beru ještě jednu ráno.

Ráda bych tímto i poděkovala týmu VitasLife, že mi jejich hořčík moc pomohl. A vlastně i dceři, s kterou si jej pravidelně objednáváme.

0