„Konečně si zas připadám jako máma…“

Mé jméno je Katka Klímková a rozhodla jsem se s vámi podělit o zkušenost s VitasLife (o kterou jsem byla požádána týmem VitasLife po zanechání pozitivní recenze). Asi bych měla hned ze startu napsat, že jsem máma dvou malých a pořádně akčních dětí, takže si dokážete představit tu vzácnost, když si najdu chvilku sama pro sebe… a upřímně se modlím, abych tenhle mail stihla dopsat, aniž bych musela stokrát odskakovat 😊.

Takže…jak jsem napsala výše, jsem máma na plný úvazek. Můj život se točí kolem dětí, a ještě nějaký ten rok i bude. Moje rodina je pro mne vším a myšlenka na to, že bych jim nemohla dát ze sebe maximum pro mě byla vždy šílená. Naskočila jsem proto na mateřskou jako rozjetý buldozer a jela jsem…starost o děti o domácnost o manžela. S prvním dítětem Sašenkou jsem ve svých očích odváděla celkem dobrou práci, ale po příchodu Barunky mi tak nějak došel plyn…

Čím dál víc mě začaly popadat bolestivé záchvaty hlavy, které někdy trvaly i pár hodin – když na mě migréna přišla, byla jsem absolutně nepoužitelná. Snažila jsem se pít víc vody, ale nic nepomáhalo a byť mám děti, které jsou schopny spát celou noc, často jsem se budila jako bych byla celou noc vzhůru. Dokonce jsem na své děti a manžela začala být pořádně podrážděná (už jsem si začínala myslet, že jsem zas v tom 😀 ). Normálně jsem zvažovala návštěvu doktora, jestli jsem se úplně nezbláznila, ale pak mi moje kamarádka, taky maminka, vnukla celkem dobrý nápad.

Jak tak pozorovala tu trosku, co se ze mě během několika měsíců stala, napadlo ji, jestli mi náhodou nechybí hořčík. O hořčíku vím celkem dost, a proto piju minerálky, ale na jejich slovech něco bylo, a tak jsem udělala rychlý večerní průzkum.

Tak zaprvé jsem zjistila, že v minerálkách zas tolik toho hořčíku není a byť se dneska říká všemu minerálka, tak jen pár z nich jsou opravdovými minerálkami – všechno ostatní je jen bublinková, oslazená, voda. Zadruhé jsem si vygooglila magnesium a vypadlo mi brutální množství odkazů, ale hned u prvního jsem narazila na to, že všechny druhy nejsou stejné. Svůj průzkum jsem teda ještě rozšířila o pochopení, který ten hořčík vlastně chci (https://vitaslife.cz/neni-horcik-jako-horcik-jak-vybrat-takovy-ktery-vam-skutecne-pomuze/) a shodou okolností jsem narazila na magazín od VitasLife.

Magnesium od VitasLife má jednu z nejlepších vstřebatelností, a navíc nemá žádné vedlejší účinky (poslední co jsem chtěla bylo ještě lítat na záchod). Kromě toho jsem jej porovnala i s jinými produkty a nebyl závratně drahý (na internetu jsem našla i mnohem dražší), tak jsem ho objednala.

Výsledek nebyl poznat hned, ale tabletky jsem po týdnu nevyhodila z okna a dala jsem tomu čas. Dneska beru hořčík od VitasLife několik měsíců a úleva jde opravdu znát. Konečně si zase připadám jako máma, kterou jsem bývala. Bolesti hlavy se postupně zmenšily na minimum (občas nějaké mám…ale kdo by neměl s dvěma uječenýma potvůrkama? :D) Musím taky říct, že se mi mnohem lépe spí a manžel si přestal stěžovat na mou nekonečnou podrážděnost. Upřímně se zase cítím jako člověk, co může „normálně“ fungovat a hlavně se naplno věnovat svým holčičkám. Moc děkuji, že jsem měla tu kliku a našla si cestu k VitasLife a rozhodně s tímhle hořčíkem jen tak neskončím!

0