O nás

VitasLife je společnost, která se soustředí výhradně na výrobu prémiových doplňků stravy

VitasLife vznikl se záměrem ukázat uživatelům, jak velký rozdíl dokáže udělat správné dodání látek tělu.

Ve všech produktech VitasLife je zahrnutá několikaroční zkušenost a maximální soustředění na každý vyrobený produkt.

Abychom se dokázali popasovat s výzvami tohoto světa nebo si jednoduše užívat život naplno, musí naše tělo fungovat minimálně na svojí přirozené úrovni. Většina z nás funguje pod touto úrovní hlavně z důvodu nedostatku živin. Až když tělu dodáme správné živiny, poznáme vyšší úroveň a snažíme se, abychom na této úrovni fungovali co nejvíce.

V jiném případě fungujeme na konstantní úrovni, která se moc nemění, a tudíž máme pocit, že nám vyhovuje, a nepotřebujeme se cítit lépe.

Abychom dosáhli vyšší úrovně, musíme tělu dát, co potřebuje. Tím jsou základní látky, díky kterým probíhají v těle základní procesy.

Pro porovnání – je to jako bychom do auta nalili přepálený olej místo kvalitního benzínu. Nezvolíme si tedy nejlevnější formu magnesia (magnesium má v těle na starosti přibližně až 300 procesů), ale dopřejeme tělu to nejpřirozenější magnesium z oceánu (užitím Magnesia Natural). Předchozí přirovnání k autu ale nebylo nejpřesnější. Naše tělo je totiž velkým biodynamickým komplexem a potřebuje těchto esenciálních látek více.

Vizí VitasLife je vám tyto látky poskytnout – většinu z nich najdete již v našem e-shopu a další pomalu přibývají. Pomalu z toho důvodu, že neplníme e-shop zbytečnými produkty, ale soustředíme se na to podstatné. Nechceme, abyste potřebovali 100 produktů, ale abyste si dopřáli jen to, co vaše tělo opravdu potřebuje pro každodenní přirozený výkon. VitasLife nikoho neškatulkuje a produkty jsou vhodné pro každého, ať už jste nadšencem veganské stravy, milovníkem fitness nebo třeba podnikatelem. Tyto látky totiž potřebuje každý z nás, a proto vyrábíme takové doplňky, které si může dopřát každý.