O nás

VitasLife je společnost, která se soustředí výhradně na výrobu prémiových doplňků stravy. Firma vznikla se záměrem uživatelům ukázat, jak velký rozdíl dokáže udělat správné dodání látek tělu. V produktech VitasLife je zahrnutá několikaroční zkušenost a maximální soustředění na každý vyrobený produkt.

Poskytovat tu nejlepší výživu pro tělo je v dnešní době důležitější než kdy dříve

Abychom dokázali zvládnout výzvy našeho světa nebo si jednoduše užívat život naplno, musí naše tělo fungovat minimálně na svojí přirozené úrovni. Většina z nás funguje pod touto úrovní hlavně z důvodu nedostatku živin. Až když tělu dodáme správné živiny, poznáme vyšší úroveň a snažíme se, abychom na této úrovni fungovali co nejvíce.

V jiném případě fungujeme na konstantní úrovni, která se moc nemění, a tudíž máme pocit, že nám vyhovuje, a nepotřebujeme se cítit lépe.

Abychom dosáhli vyšší úrovně, musíme tělu dát, co potřebuje. Tím jsou základní látky, díky kterým probíhají v těle základní procesy.

Pro porovnání – je to jako bychom do auta nalili přepálený olej místo kvalitního benzínu. Nezvolíme si tedy nejlevnější formu magnesia napr. oxid hořečnatý (magnesium se spolupodílí přibližně na 300 procesech), ale dopřejeme tělu to nejpřirozenější magnesium z moře (užitím Magnesia Natural). Předchozí přirovnání k autu ale nebylo nejpřesnější. Naše tělo je totiž velkým biodynamickým komplexem a potřebuje těchto esenciálních živin více.

Vizí VitasLife je vám tyto nejlepší živiny poskytnout – většinu z nich najdete již v našem e-shopu a další pomalu přibývají. Pomalu z toho důvodu, že neplníme náš obchod zbytečnými produkty a zisk není náš hlavní záměr, ale soustředíme se na to podstatné. Nechceme, abyste potřebovali 100 produktů, ale abyste si dopřáli jen to, co vaše tělo opravdu potřebuje pro každodenní přirozený výkon. VitasLife nikoho neškatulkuje a produkty jsou vhodné pro každého, ať už jste nadšencem veganské stravy, milovníkem fitness nebo třeba podnikatelem. Tyto látky totiž potřebuje každý z nás, a proto vyrábíme takové doplňky, které si může dopřát každý.

0