5 důvodů, proč je magnesium v dnešní době nezbytné a proč bychom ho měli vnímat jako prioritu

Média nás masírují strachem

Umíte si představit, že bychom v médiích slyšeli samé pozitivní zprávy? Je to tak trochu sci-fi scénář. Média jsou nástrojem šíření strachu. Války, daně, viry, klimatické změny – to všechno vyvolává emoce strachu. I když si myslíme, že jim nevěnujeme pozornost, strach se dostane do naší podvědomé mysli. Proto se najednou bojíme cestovat, nedej bože vycházet z domu.

Přetížený nervový systém ovlivňuje imunitní systém (imunitu)

Pokud je náš nervový systém přetížený stresem, strachem a podobnými emocemi a my nedáme tělu oddych, přechází to na náš imunitní systém. Poté se objevují první příznaky jako oslabená imunita, kožní problémy, alergie, vyhoření, únava apod. Zkrátka katastrofa. Často si to jednoduše ani neuvědomujeme a snažíme se problém s imunitou řešit akutně. Ten přitom ale pochází z hlubšího zdroje. Už není takovým tajemstvím, že většina našich nemocí pochází z psychiky.

Rychle pěstovaná strava

Žijeme v době, kdy dokážeme mít rychle vypěstované ovoce i zeleninu. Má to však ale svou daň. Pěstování neprojde svým přirozeným procesem, případně je to všechno pěstováno pod umělým sluncem. Určitě si pamatujete, jak chutnaly rajčata dříve a dnes. Příroda nám dala ovoce a zeleninu, která obsahuje minerály a vitamíny pro náš prospěch. A náhoda to asi nebude.

Nekvalitní půda

Půda používaná pro rychlé pěstování si nemá čas odpočinout a nasbírat potřebné živiny. Hnojiva jsou používaná téměř neustále; spolu s pesticidy a další chemií. Pro porovnání – tolik minerálů obsahovala zelenina kdysi a dnes:

S magnesiem jste silnější

Když jsme vytvářeli Magnesium VitasLife, soustředili jsme se na to, co nám na trhu chybí a co jsme vlastně hledali i pro vlastní použití. Na trhu nebylo magnesium, které mělo čisté složení v optimální dávce zaměřené na efektivní doplnění hladin v těle. Trh je stále zaplavený nekvalitními formami v tabletách se složkami, které tělu vůbec nepomáhají, a proto jsme šli směrem, který je pro použití magnesia dlouhodobý. Magnesium VitasLife pomáhá tělu se uvolnit, naše svaly a nervy nejsou tak napjaté. Pomáhá také stresu říct “ahoj” a být více duševně spokojený. Tohle byl náš záměr při vytváření kvalitního magnesia a budeme rádi, když budeme schopni pomoct co největšímu počtu lidí.

Sdílejte

Podobné články

#překyselení Překyselení organizmu aneb jak se k tělu chovat lépe?

Jak je možné, že v době blahobytu ve vyspělých zemích přibývá podvyživených osob? Kvůli našim nepřirozeným stravovacím návykům dochází k překyselení organizmu, které má neblahý vliv na fungování celého našeho těla. Přirozené pH lidského těla se pohybuje okolo... Zobrazit více

#hydratace Není voda jako voda aneb jak na efektivní hydrataci?

Nikoho asi nepřekvapí, že největší zastoupení v těle má voda. Bez jejího příjmu dokážeme přežít pouze pár dní, zatímco bez jídla vydržíme až několik měsíců. Náš ontogenetický vývoj probíhá v plodové vodě, při narození obsahuje tělo člověka 80... Zobrazit více

#EMF Zdravý spánek aneb noc bez elektronických zařízení

Vaše noci jsou dlouhé, dny unavené a cítíte se neustále bez energie. Do žádné činnosti se vám nechce, nedokážete se soustředit na svou práci. Jste často nemocní. Pokud jste se v tomto našli, dost možná víme, proč... Zobrazit více

0